KONST / Litografier / Färglitografier 10717655
nr 1071 7655
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Färglitografier, 2 st, Nalle Werner (1913-1991), PT, signerad. - 72 och -71, motivet: 70x99
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:15:14
25/11 13:45:45
400 kr
25/11 17:02:01
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner